E
        330B2                            DREZURNÍ ZÁVODY pořádané JK Mělník dne 30.3.2003                      Strana 1/1
        30.3.2003                           Výsledková listina soutěže č.2 - "Z3/2000"
        Hlavní rozhodčí: MUDr. Alexander Fráter (B0166); Rozhodčí: Mariana Fráterová (B0168)
                                      Lic.                            Lic.                                       Lic.
        Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                               oddílu  Body
        --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ----------------------------------- ------  -------
         1  Jiří Broža                B1061 Tulipan xvii-8            KB2471 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      7,40
         2  Jana Rosická              F0864 Rubika - R                KA1032 JK Céva                             MA083      7,30
         2  Irena Plánková            A0106 Wondergold                KB2500 Klub J.F.                           MB230      7,30
         4  Jiří Broža                B1061 Pluto xxx - 9             KB2119 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      7,20
         5  Lukáš Mucha               F1642 Pluto Mima                KB2653 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      6,20
         6  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                           MB024      5,70
         7  Lucie Kraicová            B1758 Viki 3                    KB2568 JK Mělník                           MB024      5,60
         8  Lenka Šestáková           A0930 Bono                      KB2357 JK Harfa Praha                      MB241      5,50
         8  Michaela Vodehnalová      A1026 Bily                      KA0802 JK Iluze                            MA090      5,50
        10  Lukáš Mucha               F1642 Siglavy Batosta           KB2657 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      5,40
        11  Zuzana Střebáková         A0946 Exmistr                   KA0485 JK Iluze                            MA090      5,30
        12  Martina Horálková         B2019 Ivan                      KV0020 Klub J.F.                           MB230      4,30
        12  Jana Stehnová             A1116 Quick 2                   KA0050 Ronex s.r.o.                        MA117      4,30

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
          Vysvětlivky: -999 - vyloučení;