E
        330B2                            DREZURNÍ ZÁVODY pořádané JK Mělník dne 30.3.2003                      Strana 1/1
        30.3.2003                           Výsledková listina soutěže č.4 - "L0/2000"
        Hlavní rozhodčí: MUDr. Alexander Fráter (B0166); Rozhodčí: Mariana Fráterová (B0168)
                                      Lic.                            Lic.                                       Lic.
        Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                               oddílu  Body
        --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ----------------------------------- ------  -------
         1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Gárka                     KB2199 JK Mělník                           MB024      7,00
         2  Irena Plánková            A0106 Wondergold                KB2500 Klub J.F.                           MB230      6,40
         3  Lukáš Mucha               F1642 Siglavy Batosta           KB2657 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      6,00
         4  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Teddy                     KF2188 JK Mělník                           MB024      5,90
         5  Jiří Broža                B1061 Tulipan xvii-8            KB2471 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      5,40
         6  Jana Rosická              F0864 Rubika - R                KA1032 JK Céva                             MA083      5,20
         7  Zuzana Střebáková         A0946 Exmistr                   KA0485 JK Iluze                            MA090      5,10
         8  Kateřina Součková         A1167 Ďábel                     KA0611 Jízdárna R.B.Budeč                  MA018      5,00
         8  Jitka Breyerová           B0543 Roubíček                  KB1461 JK ZK SM Dubeč                      MB027      5,00
        10  Michaela Vodehnalová      A1026 Bily                      KA0802 JK Iluze                            MA090      4,90
        11  Jiří Broža                B1061 Pluto xxx - 9             KB2119 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      4,60
        11  Lukáš Mucha               F1642 Pluto Mima                KB2653 SK Stáj Afrodita Němčice            MB187      4,60
        13  Kateřina Kraicová         B1756 Atrium                    KB0820 JK Mělník                           MB024   -999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
          Vysvětlivky: -999 - vyloučení;