E
                               Jezdecké závody HOBBY VÍKEND pořádané JK Mělník ve dnech 5.-6.7.2003                    Strana 1/1
   6.7.2003                                      Výsledková listina soutěže č.5
                                                 DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ - HANDYCAP
  Dle čl. 274.5.3. Rychlost 350 m/min. HANDYCAP 70-80-90. Výšky překážek shodné v 1.i 2. fázi. Pro vyhodnocení pořadí nezáleží na tom,
  jakou výšku překážek dvojice absolvovala.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno:  6.07.03, 11:53:53.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Michaela Hosnedlová             Cipora                           JK Mělník                 MB024     0,00  58,78    0,00  23,88
   2  Michaela Hosnedlová             Cipora                           JK Mělník                 MB024     0,00  62,81    0,00  26,07
   3  Kamila Machová                  Perla                            JK Mělník                 MB024     0,00  62,93    0,00  26,29
   4  Kamila Machová                  Perla                            JK Mělník                 MB024     0,00  66,65    0,00  29,12
   5  Pavel Svoboda                   Vanila                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  71,47    0,00  29,43
   6  Kateřina Černá                  Erny                             JK Mělník                 MB024     0,00  63,78    1,00  30,33
   7  Zuzana Císařová                 Gagat                                                      MZ001     0,00  70,75    1,00  32,33
   8  Josef Malinovský                Nick                             JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  64,31    1,00  33,88
   9  Lenka Jalůvková                 Klark                            Statek Kováry             MB172     0,00  67,94    2,00  34,56
  10  Kateřina Kraicová               Jíva                             JK Mělník                 MB024     0,00  64,19    4,00  23,61
  11  Blanka Ledvinková               Gold End                         JK Mělník                 MB024     0,00  67,04    5,00  31,39
  12  Josef Malinovský                Nick                             JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  59,81    6,00  37,65
  13  Dana Stiborová                  Dilema                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  69,34    6,00  46,76
  14  Dana Stiborová                  Dilema                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  70,18    8,00  45,59
  15  Jana Paterová                   Farma                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  66,21    9,00  47,15
  16  Pavel Svoboda                   Vanila                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028     4,00  63,62
  17  Eva Peteříková                  Sairon                           JK Pohoda Kynast          MF210     4,00  63,72
  18  Zuzana Císařová                 Gagat                                                      MZ001     4,00  64,63
  19  Lenka Jalůvková                 Klark                            Statek Kováry             MB172     4,00  68,90
  20  Kateřina Kraicová               Dik                              JK Mělník                 MB024     4,00  70,72
  21  Pavel Svoboda                   King                             JK VÚŽV Uhříněves         MA028     4,00  71,19
  22  Lída Vozábová                   Oliver                           JK Mělník                 MB024     4,00  71,85
  23  Naďa Fialová                    Alice                            JK Mělník                 MB024     4,00  73,84
  24  Pavel Svoboda                   King                             JK VÚŽV Uhříněves         MA028     5,00  75,22
  25  Jana Paterová                   Farma                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     8,00  64,03
  26  Jaroslav Vábek                  Madonka                          JK Holubice               MB186    11,00  83,19
  27  Barbora Paterová                Genie                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028    20,00 120,56
      Hana Rejmontová                 Jenisej 1                        JS Javorná                MD162   899,00
      Natálka Kotková                 Korida                           JK Horní Počernice        MA093   900,00
      Natálka Kotková                 Korida                           JK Horní Počernice        MA093   900,00
      Kamila Machová                  Queen                            JK Mělník                 MB024   999,00
      Hana Rejmontová                 Jenisej 1                        JS Javorná                MD162   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;