E&l1O
    811B1                                       Závody PODZIMNÍ PONY FESTIVAL pořádané JK Mělník ve dnech 11.-13.8.2003                               Strana 1/1
    13.8.2003                                                 Výsledková listina soutěže č.18 - "KONRÁD CUP"
    KLASICKÝ PONY FESTIVAL "KONRÁD CUP" ve skákání věkové kategorie 8 až 16 let na pony kategorie A i B (121 - 148 cm k.v.).
    Dvoukolová soutěž - 1.kolo "LPB", 2.kolo "SPB". Po skončení 2.kola rozeskakování jezdců se stejným součtem trestných bodů na 1. místě z obou kol.
       Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527), Andrea Chaloupková (B0521), Blanka Šebestová (B1427);
       Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);                                                                                 Ceny věcné.
                                  Lic.                            Lic.                                        Lic.       1. kolo        2. kolo        Finále
    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                                oddílu    Body   Čas     Body   Čas    Body   Čas
    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ -----------------------------------  ------ ------- ------ ------- ------ ------ ------
     1  Lucie Kraicová            B1758 Sabina 3                  KB2195 JK Mělník                            MB024     0,00  61,57    4,00  62,36   0,00  42,52
     2  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Colin                     KB1772 JK Mělník                            MB024     4,00  56,80    0,00  58,14   0,00  44,16
     3  Jana Perníčková           B1883 Irvel                     KG1524 JK Heroutice                         MB067     4,00  65,34    0,00  57,77   4,00  44,99
     4  Aneta Růžičková           B1945 Tany                      KB2505 TJ JS Hořín                          MB023     0,00  62,04    4,00  63,57   7,00  58,69
     5  Jana Perníčková           B1883 Sayonara MP               KD1492 JK Heroutice                         MB067     4,00  54,85    4,00  63,63
     6  Kristýna Zítková          B1829 Shaghira                  KB2270 JS Opatrný Hořovice                  MB002     7,00  77,12    4,00  62,27
     7  Irena Buriánková          G2081 Tara 8                    KF2377 Sport.stáj Lesná                     MF222     0,00  63,31   20,00  80,35
     8  Michaela Hažmuková        D1338 Dancer 1                  KD1535 Fa. Lentur - Žeravíková              MD055     0,00  64,79   21,00  84,64
        Kateřina Heřmánková       B1885 Amor/3470                 KB2443 JK Hřebčína Dollom D.Lomnice         MB117     0,00  57,68  900,00
        Linda Vondráčková         A1124 Sakura                    KF2383 Stáj Vondráček                       MA109     4,00  60,39  900,00
        Barbora Hudcová           B2054 Diana 24                  KB2602 JK dítě a kůň                        MB034     0,00  64,96  908,00
        Kateřina Heřmánková       B1885 Fešák                     KF1074 JK Hřebčína Dollom D.Lomnice         MB117     4,00  60,91  905,00
        Karolína Plchová          E0992 Wicked Bubbl.Brown Sugar  KD1302 SK Apollon                           ME093    16,00  79,52  908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      Vysvětlivky: 899 - vzdal(a); 900 - pád jezdce; 905 - omyl na parkuru; 908 - trojí neposlušnost koně; 999 - vyloučen(a);