E
  906B4                          Jezdecké závody Cena Karla IV. pořádané JK Mělník ve dnech 6.-7.9.2003                  Strana 1/1
  6.9.2003                                         Výsledková listina soutěže č.2
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl.274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
    Hlavní rozhodčí: Marcela Šímová (D0128); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527); Milan Matějček (B0784); Blanka Šebestová (B1427);
    Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: Jan Šíma (D0129);      Ceny věcné.    Vytištěno:  7.09.03, 18:42:24.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Colin                     KB1772 JK Mělník                 MB024     0,00  43,75    0,00  32,81
   2  Jan Bardon                B2022 Cimbura                   KD0470 JS Bardonová - Jan Hauzr  MB169     0,00  44,00    0,00  34,08
   3  Paula Baxt                A1225 Aktiv                     KF1265 JS Bost B.                MA144     0,00  50,00    0,00  35,40
   4  Zdeněk Pavlis             B0144 Žert                      KE0673 JS u Ryzáčka              ME075     0,00  50,00    0,00  44,04
   5  Jana Jizbová              B1924 Prairie Spirit            KB1866 JS Via Lysá nad Labem     MB160     0,00  47,06    0,00  44,29
   6  Martina Hůlová            B1607 Norway                    KB2246 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220     0,00  50,00    1,00  51,72
   7  Veronika Doleželová       F1969 Merlin A                  KH1491 TJ Krakonoš Trutnov       MF060     0,00  50,00    4,00  31,99
   8  Ilona Kopecká             B0309 Tara 11                   KF2408 JK Poděbrady              MB047     0,00  46,50    4,00  32,73
   9  Ilona Růžičková           B1979 Čika                      KE0304 TJ JS Hořín               MB023     0,00  41,62    6,00  53,59
  10  Jan Šidlák                B0733 Sissi STAPRO              KE0861 SSChK Podřipska           ME063     0,00  49,28    7,00  57,16
  11  Otto Vinzens              F0303 Lena 1                    KF3098 Stáj Cilka Otto Vinzens   MF203     0,00  43,16    8,00  43,34
  12  Lucie Kraicová            B1758 Sabina 3                  KB2195 JK Mělník                 MB024     0,00  45,19    8,00  47,08
  13  Yves Messens              A0788 Rafael                    KB2242 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220     0,00  44,69    9,00  85,60
  14  Jana Nosková              A0410 Nica                      KA0615 Statek Kováry             MB172     0,00  45,31   10,00  52,34
  15  Miroslava Nosková         F1268 Calhoun                   KF1993 Stáj Nosek                MF062     0,00  47,31  899,00
  16  Jiří Pecháček             A0200 Rozmarýn                  KA1048 Stáj Pecháček             MA032     0,00  50,00  899,00
  17  Helena Králová            E0946 Bára Joalis               KE0678 Stáj V.J.Š. Ústí n.L.     ME097     0,00  47,72  900,00
  18  Marek Hromek              B2002 Aigle                     KB2241 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220     0,00  46,41  908,00
  19  Matyáš Zeipelt            B1614 Verona  G.P.S.            KA0758 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     0,00  46,97  908,00
  20  Tomáš Jarolím             B0431 Formana Tara              KB2332 JK Stará Boleslav         MB074     2,00  54,44
  21  Kateřina Kraicová         B1756 Jíva                      KB1775 JK Mělník                 MB024     4,00  41,25
  22  Martina Hůlová            B1607 Sunny Girl                KB1696 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220     4,00  46,60
  23  Jana Jizbová              B1924 Pegy 4                    KB2502 JK Seco Praha             MB156     4,00  47,29
  24  Anna - Therese Liska      C0666 Hedera 1                  KA1160 Stáj Jiří Pecháček        MA032     4,00  49,56
  25  Jan Vávra                 B1310 Matěj 2                   KA1055 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     4,00  49,59
  26  Zdeňka Kunstová           A0164 Ninacalida                KE1150 Chov koní Vaňha           ME050     6,00  54,50
  27  Kamila Machová            B2153 Perla                     KB0903 JK Mělník                 MB024     8,00  48,09
  28  Kateřina Černá            B1972 Narcis 1                  KB2396 JK Mělník                 MB024     9,00  50,04
  29  Robert Kopecký            B0300 Mon Cheri                 KB2349 JK Poděbrady              MB047     9,00  50,72
  30  Jiří Boušek               F2037 Mistrál 1                 KF2459 SK Hůrka Libchavy         MF251     9,00  69,38
  31  Nikola Hoznourková        A1025 Madona 1                  KA0938 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016    10,00  53,15
  32  Kateřina Zigová           E1020 Kalár                     KD1180 JK Triga Odolena Voda     MA131    12,00  47,19
  33  Kateřina Černá            B1972 Angelo                    KB1596 JK Mělník                 MB024    13,00  50,21
  34  Jiří Boušek               F2037 Valerie 1                 KF3014 SK Hůrka Libchavy         MF251    20,00  80,65
  35  Barbora Pospíšilová       B2103 Singapur                  KB1648 SS FCC                    MB251    23,00  61,25
  36  Tereza Patakiová          B0706 Šárka 10                  KB2532 JK Podolí                 MB062    23,00  66,63
  37  Veronika Carbolová        A1070 Galiben                   KA1035 PJK Gabrielka             MA008    24,00  78,12
      Jan Vávra                 B1310 Showtime                  KA0719 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016   900,00
      Iveta Holečková           B2011 Diana 24                  KB2602 JS Fiala                  MB012   908,00
      Miroslava Kindlová        B2010 Tacen                     KF1152 JS Fiala                  MB012   908,00
      Hana Procházková          A0734 Miss Hudba                KB0897 Stáj Turek                MB238   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;