E
  906B4                          Jezdecké závody Cena Karla IV. pořádané JK Mělník ve dnech 6.-7.9.2003                  Strana 1/1
  6.9.2003                                          Výsledková listina soutěže č.3
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl.274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování.
  S 1 kombinací v 1.fázi a 1 kombinací v 2.fázi.
    Hlavní rozhodčí: Marcela Šímová (D0128); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527); Milan Matějček (B0784); Blanka Šebestová (B1427);
    Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: Jan Šíma (D0129);      Ceny věcné.    Vytištěno:  7.09.03, 18:42:24.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Veronika Krajníková       A0889 Capriosa                  KA1103 Stáj Accom Praha          MA118     0,00  50,00    0,00  34,43
   2  Miroslava Nosková         F1268 Donáta                    KC0946 Stáj Nosek                MF062     0,00  49,19    0,00  40,83
   3  Petr Bečka                A0154 Kašmír 16                 KA0960 PJK Gabrielka             MA008     0,00  50,00    0,00  46,79
   4  Martina Hůlová            B1607 Sunny Girl                KB1696 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220     0,00  43,15    4,00  45,12
   5  Jana Nosková              A0410 Nica                      KA0615 Statek Kováry             MB172     0,00  49,31    8,00  43,14
   6  Lucie Kraicová            B1758 Sabina 3                  KB2195 JK Mělník                 MB024     0,00  46,87   11,00  61,99
   7  Miroslava Nosková         F1268 Calhoun                   KF1993 Stáj Nosek                MF062     0,00  48,34   11,00  75,02
   8  Veronika Klímová          B1967 Viola                     KG1368 SS FCC                    MB251     0,00  48,75   13,00  67,51
   9  Jakub Novotný             B1699 Žagar                     KB1927 GOLEM                     MA127     0,00  44,69  908,00
  10  Marek Kvarda              F0283 Vokál                     KF2076 Stáj Marek Kvarda         MF174     0,00  48,19  908,00
  11  Zdeňka Kunstová           A0164 Ninacalida                KE1150 Chov koní Vaňha           ME050     0,00  50,00  908,00
  12  Jiří Boušek               F2037 Mistrál 1                 KF2459 SK Hůrka Libchavy         MF251     4,00  42,53
  13  Otto Vinzens              F0303 Lena 1                    KF3098 Stáj Cilka Otto Vinzens   MF203     4,00  43,44
  14  Ilona Růžičková           B1979 Čika                      KE0304 TJ JS Hořín               MB023     4,00  43,75
  15  Kateřina Kraicová         B1756 Atrium                    KB0820 JK Mělník                 MB024     4,00  45,60
  16  Helena Králová            E0946 Bára Joalis               KE0678 Stáj V.J.Š. Ústí n.L.     ME097     4,00  46,38
  17  Vladimíra Kozáková        A0116 Faster                    KB1994 Vladimíra Kozáková        MB168     4,00  46,41
  18  Nikola Hoznourková        A1025 Madona 1                  KA0938 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     4,00  47,93
  19  Veronika Doleželová       F1969 Merlin A                  KH1491 TJ Krakonoš Trutnov       MF060     4,00  49,81
  20  Ilona Kopecká             B0309 Tara 11                   KF2408 JK Poděbrady              MB047     5,00  50,38
  21  Jan Šidlák                B0733 Sissi STAPRO              KE0861 SSChK Podřipska           ME063     5,00  51,72
  22  Tomáš Jarolím             B0431 Formana Tara              KB2332 JK Stará Boleslav         MB074     5,00  52,63
  23  Kateřina Zigová           E1020 Ray                       KB2152 JK Triga Odolena Voda     MA131     5,00  53,50
  24  Anna - Therese Liska      C0666 Hedera 1                  KA1160 Stáj Jiří Pecháček        MA032     5,00  53,66
  25  Jiří Pecháček             A0200 Rozmarýn                  KA1048 Stáj Pecháček             MA032     5,00  53,72
  26  Veronika Klímová          B1967 Roocky Valley             KG1401 SS FCC                    MB251     8,00  48,65
  27  Martina Hůlová            B1607 Norway                    KB2246 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220     9,00  68,53
  28  Robert Kopecký            B0300 Mon Cheri                 KB2349 JK Poděbrady              MB047    10,00  56,90
  29  Jiří Boušek               F2037 Valerie 1                 KF3014 SK Hůrka Libchavy         MF251    13,00  51,66
  30  Zdeněk Pavlis             B0144 Žert                      KE0673 JS u Ryzáčka              ME075    24,00  62,59
      Jan Bardon                B2022 Cimbura                   KD0470 JS Bardonová - Jan Hauzr  MB169   905,00
      Yves Messens              A0788 Rafael                    KB2242 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220   905,00
      Marek Hromek              B2002 Aigle                     KB2241 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220   908,00
      Vladimíra Kozáková        A0116 Velvet 1                  KB1834 Vladimíra Kozáková        MB168   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;