E
  906B4                          Jezdecké závody Cena Karla IV. pořádané JK Mělník ve dnech 6.-7.9.2003                  Strana 1/1
  7.9.2003                                          Výsledková listina soutěže č.7
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl.274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
    Hlavní rozhodčí: Marcela Šímová (D0128); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527); Milan Matějček (B0784); Milan Fiala (B0627);
    Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: Jan Šíma (D0129);      Ceny věcné.    Vytištěno:  7.09.03, 18:42:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Martina Tošovská          B2030 Linda                     KA0684 Stáj Moudrý               MB115     0,00  53,32    0,00  23,56
   2  Paula Baxt                A1225 Aktiv                     KF1265 JS Bost B.                MA144     0,00  57,70    0,00  23,69
   3  Petr Hynek                F0599 Serenaat van`t Heike      KB2267 Zámecká jízdárna Úholičky MB197     0,00  56,49    0,00  24,72
   4  Simona Krčmářová          B1835 Kobra                     KD0891 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  52,15    0,00  24,89
   5  Tomáš Kocián              E0362 So romantic               KB1869 JK Pecínov                MB181     0,00  58,44    0,00  25,56
   6  Markéta Sousedíková       A0688 Victoria                  KH1823 JK Troja Praha            MA005     0,00  51,53    0,00  28,69
   7  Jana Jizbová              B1924 Prairie Spirit            KB1866 JS Via Lysá nad Labem     MB160     0,00  51,15    0,00  28,81
   8  Miroslava Nosková         F1268 Calhoun                   KF1993 Stáj Nosek                MF062     0,00  59,34    0,00  29,56
   9  Kateřina Kazdová          B0811 Ela                       KB2185 Stáj Ela                  MB208     0,00  54,36    0,00  35,16
  10  Renata Michálková         B0401 Dux                       KB1825 JS Tursko                 MA120     0,00  59,35    0,00  37,37
  11  Jana Marková              F2005 Viktorka                  KF1839 JK Jízdárna Naděje - Turn MF134     0,00  57,30    3,00  49,09
  12  Kateřina Kraicová         B1756 Jíva                      KB1775 JK Mělník                 MB024     0,00  48,14    4,00  22,60
  13  Adéla Svobodová           B1681 Julie 1                   KB1756 JO Trnová                 MB120     0,00  59,75    4,00  34,44
  14  Kateřina Černá            B1972 Angelo                    KB1596 JK Mělník                 MB024     0,00  55,36    4,00  34,84
  15  Ilona Růžičková           B1979 Čika                      KE0304 TJ JS Hořín               MB023     0,00  47,83   10,00  45,34
  16  Lucie Chaloupková         V0135 Pohádka 1                 KV0151 JK Zámecká stáj           MV004     0,00  52,75  900,00
  17  Petr Hynek                F0599 Tornaat van`t Heike       KB2266 Zámecká jízdárna Úholičky MB197     0,00  52,32  908,00
  18  Blanka Šebestová          B1427 Mirabel - P               KB2445 TJ JS Hořín               MB023     0,00  54,18  914,00
  19  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     4,00  50,82
  20  Dana Maláková             B2152 Narcis                    KB1594 JK Mělník                 MB024     4,00  51,29
  21  Kateřina Zigová           E1020 Kalár                     KD1180 JK Triga Odolena Voda     MA131     4,00  53,32
  22  Otto Vinzens              F0303 Lena 1                    KF3098 Stáj Cilka Otto Vinzens   MF203     4,00  54,13
  23  Jiří Boušek               F2037 Mistrál 1                 KF2459 SK Hůrka Libchavy         MF251     4,00  55,24
  24  Kateřina Černá            B1972 Narcis                    KB2396 JK Mělník                 MB024     4,00  56,33
  25  Tomáš Kocián              E0362 Don 3                     KB0734 JK Pecínov                MB181     4,00  56,73
  26  Dana Kubecová             A0654 Satrient                  KF2150 JS Concordia              MA025     4,00  57,98
  27  Alžběta Beránková         V0122 Kalamita                  KV0152 JK Zámecká stáj           MV004     4,00  59,92
  28  Pavel Svoboda             B0751 Velvet 1                  KB1834 Vladimíra Kozáková        MB168     5,00  63,65
  29  Nikola Tošovská           B1741 Dolores                   KB1710 Stáj Moudrý               MB115     6,00  66,74
  30  Jiří Boušek               F2037 Valerie 1                 KF3014 SK Hůrka Libchavy         MF251     8,00  74,56
  31  Jana Jizbová              B1924 Pegy 4                    KB2502 JK Seco Praha             MB156    11,00  70,25
  32  Pavel Myslík              B1754 Wanessa-T                 KA0823 JK Spomyšl                MB199    12,00  88,81
  33  Kamila Machová            B2153 Perla                     KB0903 JK Mělník                 MB024    16,00  74,21
  34  Pavel Svoboda             B0751 King 3                    KE1091 TJ JS Hořín               MB023    18,00  98,82
      Jiří Svoboda              A0084 Glord                     KB1827 Statek Kováry             MB172   900,00
      Darina Tarabini           A1134 Seila                     KA1052 Jk Horní Počernice        MA093   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;