E
  906B4                          Jezdecké závody Cena Karla IV. pořádané JK Mělník ve dnech 6.-7.9.2003                  Strana 1/1
  7.9.2003                                          Výsledková listina soutěže č.9
  Skok "L", dle čl. 238.2.1. Jedno rozeskakování v případě rovnosti času na prvním místě.
  Finanční ceny pro držitele koně: 1. 900,-; 2. 750,-; 3. 600,-; 4. 360,-; 5. 200,-; 6. 200,-; 7. 200,-;
     Hlavní rozhodčí: Marcela Šímová (D0128); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527), Milan Matějček (B0784), Milan Fiala (B0627);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: Jan Šíma (D0129);                   Vytištěno:  7.09.03, 18:42:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.                   Rozeskakování
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Lenka Matunová            B1174 Orido                     KB1857 JK Hlaváč                 MB099     3,00 100,00
   2  Kateřina Bardonová        B1325 Etna 1                    KB1499 JS Bardonová - Jan Hauzr  MB169     4,00  76,10
   3  Alexandra Pejosová        F1575 Gal                       KC0301 TJ Krakonoš Trutnov       MF060     4,00  83,03
   4  Šárka Pourová             F1190 Monika HVP                KG0924 JK TJ Jeřice              MF065     4,00  85,97
   5  Veronika Doleželová       F1969 Sir Bento                 KF3153 TJ Krakonoš Trutnov       MF060     4,00  86,60
   6  Alexandra Pejosová        F1575 Condor 1                  KF3152 TJ Krakonoš Trutnov       MF060     4,00  87,98
   7  Veronika Krajníková       A0889 Cikáda                    KE2376 Stáj Accom Praha          MA118     4,00  89,22
   8  Ria Hoffmeisterová        B1599 Gigant                    KB2767 SK Altron - Hoffmeister   MB211     6,00  96,25
   9  Michala Roubalová         D0769 Mon Šery                  KD1334 JK Roubal Plzeň           MD098     6,00  97,25
  10  Josefína Nesvadbová       B1604 Gordona                   KD1030 Equi Spolek Tachlovice    MB215     7,00  99,28
  11  Miroslava Nosková         F1268 Donáta                    KC0946 Stáj Nosek                MF062     7,00 102,74
  12  Kateřina Kraicová         B1756 Atrium                    KB0820 JK Mělník                 MB024     8,00  88,41
  13  Michala Roubalová         D0769 Šerry                     KD1336 JK Roubal Plzeň           MD098     8,00 103,86
  14  Ilona Růžičková           B1979 Čika                      KE0304 TJ JS Hořín               MB023     9,00  91,45
  15  Tomáš Kocián              E0362 Bety                      KB0886 JK Pecínov                MB181    10,00  95,82
  16  Jan Pilecký               B0180 Dance and Jump            KB2271 JS Opatrný Hořovice       MB002    10,00 113,40
  17  Renata Michálková         B0401 Voltaire                  KB1826 JS Tursko                 MA120    11,00 111,65
  18  Lucie Kraicová            B1758 Vina                      KB1010 JK Mělník                 MB024    13,00  92,48
  19  Gabriela Hlaváčková       B1278 Vanessa                   KB1099 JS Joko Hlaváčková        MB167    13,00  94,18
  20  Aleš Suchánek             B1646 Cowley Kentaur            KH1381 JK Stará Boleslav         MB074    15,00 118,00
  21  Pavel Hladík              F1711 Groovy Z                  KG2437 JS Opatrný Hořovice       MB002    15,00 133,13
  22  Jan Pilecký               B0180 Cavallo Oil Team          KH2338 JS Opatrný Hořovice       MB002    16,00 103,47
  23  Simona Krčmářová          B1835 Kobra                     KD0891 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006    16,00 105,53
  24  Veronika Krajníková       A0889 Hilma Kentaur             KD1147 Stáj Accom Praha          MA118    18,00 114,56
  25  Pavel Hladík              F1711 Rivera 412155593          KB2282 JS Opatrný Hořovice       MB002    21,00 110,31
  26  Kateřina Bardonová        B1325 Fialka 3                  KB2061 JS Bardonová - Jan Hauzr  MB169    24,00 104,47
  27  Jan Pilecký               B0180 Coreolan                  KA1195 SK Altron - Hoffmeister   MB211    27,00 134,75
      Tomáš Tesárek             A0213 Piero                     KA0921 Stáj Tesárek              MA071   899,00
      Kateřina Mestenhauserová  B1832 Teddy                     KF2188 JK Mělník                 MB024   905,00
      Otto Vinzens              F0303 Mendy                     KF1402 Stáj Cilka Otto Vinzens   MF203   905,00
      Jan Šidlák                B0733 Sissi STAPRO              KE0861 SSChK Podřipska           ME063   905,00
      Aleš Suchánek             B1646 Goldfinger Dublet         KB2126 JK Stará Boleslav         MB074   905,00
      Tomáš Kocián              E0362 Ahriman                   KF1669 TJ Sparta,Kutná Hora      MB042   908,00
      Kateřina Zigová           E1020 Ray                       KB2152 JK Triga Odolena Voda     MA131   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;