E
                                            Veřejný trénink pořádaný JK Mělník dne 14.07.2004                          Strana 1/1
  14.7.2004                                          Výsledková listina soutěže č.1 - HANDYCAP  [70, 80, 90 cm]
                                                       DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek, 2.fáze 5 překážek na výškách 70, 80 a 90 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování. S 1 kombinací ve 2.fázi. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 28.08.04, 12:22:24.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Lucie Kraicová                  Viki                             JK Mělník                 MB024     0,00  50,31    0,00  28,62
   2  Anna Horká                      Merlin                           JK Mělník                 MB024     0,00  49,47    0,00  30,40
   2  Anna Horká                      Merlin                           JK Mělník                 MB024     0,00  49,47    0,00  30,40
   4  Anna Horká                      Merlin                           JK Mělník                 MB024     0,00  50,69    0,00  33,27
   5  Pavlína Pojerová          E1186 Queno                     KB2539 JK Epona Praha            MA140     0,00  53,03    0,00  34,31
   6  Markéta Adamčíková              Goody                            JK Mělník                 MB024     0,00  50,00    0,00  36,15
   7  Markéta Bártová                 Pol                              JS Fiala                  MB012     0,00  52,04    0,00  38,88
   8  Markéta Adamčíková              Goody                            JK Mělník                 MB024     0,00  50,81    0,00  40,29
   9  Michaela Jurková                Atlanta                          JK Doubravice             MZ001     0,00  55,38    0,00  40,33
  10  Lucie Kraicová                  Quarta 2                  KB2898 JK Mělník                 MB024     0,00  56,44    0,00  41,56
  11  Karel Štembera                  Chiero                           JS Chiero                 mz002     0,00  49,59    0,00  42,79
  12  Markéta Bártová                 Pol                              JS Fiala                  MB012     0,00  39,72    0,00  43,22
  13  Dana Maláková             B2152 Svatka                    KB2901 JK Mělník                 MB024     0,00  51,78    0,00  43,84
  14  Zuzana Krchová            B2090 Sam 5                     KB2191 JK Vidovice               MB163     0,00  55,75    0,00  48,70
  15  Monika Micková                  Vanesa                           Sdružení Sraz - společně  MA101     0,00  50,34    4,00  36,52
  16  Mirka Nosková                   Tornádo                          Stáj Nosek                MF062     0,00  53,69    4,00  52,37
  17  Michaela Jurková                Rosy                      KE0815 JK Doubravice             ME009     0,00  54,34    4,00  55,14
  18  Zuzana Krchová            B2090 Sam 5                     KB2191 JK Vidovice               MB163     0,00  56,35    4,00  60,25
  19  Martin Nejedlý            B2255 Pegy jolanka              KB1430 JS Niki                   MB128     0,00  53,44    4,00  62,43
  20  Pavlína Pojerová          E1186 Queno                     KB2539 JK Epona Praha            MA140     0,00  49,66    4,00  68,52
  21  Tereza Karlíková                Clare                            JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  50,19  900,00
  22  Jitka Václavíčková              Danzer                    KA1089 JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  73,19  908,00
  23  Kateřina Mestenhauserová        Čiko                             JK Mělník                 MB024     4,00  48,59
  24  Ilona Ružičková                 Franch Alexis                    EQILON  Mělník            MB264     4,00  49,78
  24  Monika Micková                  Vanesa                           Sdružení Sraz - společně  MA101     4,00  49,78
  26  Karel Štembera                  Chiero                           JS Chiero                 mz002     4,00  51,66
  27  Kamila Machová            B2153 Vina                      KB1010 JK Mělník                 MB024     4,00  52,50
  28  Kateřina Mestenhauserová        Čiko                             JK Mělník                 MB024     4,00  55,63
  29  Adéla Hajná               B1289 Danzer                    KA1089 JK VÚŽV Uhříněves         MA028     4,00  57,62
  30  Pavel Svoboda             B0751 Grace                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     4,00  59,13
  31  Ilona Ružičková                 Franch Alexis                    EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     4,00  60,25
  32  Petr Zaoral                     Sanet                     KB2053 Jk Horní Počernice        MA093     4,00  60,72
  33  Tereza Dřevěná                  Čardáš 6                         JK Česká Lípa             ME126     4,00  65,63
  34  Pavel Svoboda             B0751 Grace                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     4,00  67,97
  35  Dana Maláková             B2152 Svatka                    KB2901 JK Mělník                 MB024     4,00  68,47
  36  Roman Trvaj                     Diana                            JS Chiero                 mz002     4,00  69,00
  37  Darina Pálková                  Czervéza                         JK Velvary                MB159     8,00  55,22
  38  Jan Šidlák                B0733 Double                           SSChK Podřipska           ME063     8,00  60,37
  39  Pavla Zastoupilová              Rosy                             JK Teplice - Doubravice   ME009     8,00  89,79
  40  Kateřina Mestenhauserová        Čiko                             JK Mělník                 MB024     8,00  96,69
  41  Roman Trvaj                     Diana                            JS Chiero                 mz002     8,00 105,47
  42  Luboš Šiller                    Javan                     KB1521 JK Horní Počernice        MA093    20,00  65,40
  43  Darina Pálková                  Czervéza                         JK Velvary                MB159    20,00  77,10
      Martin Nejedlý            B2255 Pegy jolanka              KB1430 JS Niki                   MB128   905,00
      Tereza Dřevěná                  Čardáš 6                         JK Česká Lípa             ME126   905,00
      Anna Horká                      Jumbo                            JK Mělník                 MB024   908,00
      Karolína Alexová          A1147 Romeo                            JK Micky Struhařov        MA128   908,00
      Michaela Jurková                Atlanta                          JK Teplice - Doubravice   ME009   908,00
      Petra Foltýnová                 Buddy                            JK Epona Praha            MA140   908,00
      Tereza Karlíková                Akim                             JK Doubravice             ME009   908,00
      Tereza Karlíková                Akim                             JK Doubravice             MZ001   908,00










    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;