E
                                            Veřejný trénink pořádaný JK Mělník dne 28.09.2004                          Strana 1/1
  28.9.2004                                        Výsledková listina soutěže č.1/70
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 70 cm, 2.fáze 6 překážek do 70 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování, s 1 kombinací ve 2.fázi. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 28.09.04, 18:11:39.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Tereza Karlíková                Akim                             JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  63,75    0,00  39,17
   2  Michaela Jurková                Kamye                            JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  69,50    0,00  41,28
   3  Sandra Bejšáková                Starling                         Statek Kováry             MB172     0,00  64,84    0,00  41,96
   4  Jan Novák                       Wiepke                           JK Tarpan                 MA065     0,00  58,04    0,00  42,76
   5  Adéla Hajná                     Polly                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  60,21    0,00  45,23
   6  Natálie Kotková                 Tyna                             JK Horní Počernice        MA093     0,00  64,35    0,00  48,34
   7  Pavlína Opatrná                 Jutta                            JK Holubice               MB186     0,00  59,28    0,00  49,94
   8  Kateřina Brettingerová          Fin                              JK Harfa Praha            MB241     0,00  68,12    0,00  51,69
   9  Alena Litošová                  Hopper 1                         JO TJ Orion               MA006     0,00  67,94    0,00  53,55
  10  Barbora Kepková                 Pergie                           TJ Lokomotiva Vršovice -  MA016     0,00  63,34    0,00  53,69
  11  Kateřina Dvoříková              Beauty Dutch                     JK  Trojan                MA020     0,00  65,19    0,00  54,80
  12  Jana Luňáková                   Egalite                          Soukr. stáj Šumera        MZ004     0,00  68,25    0,00  55,45
  13  Jana Luňáková                   Egalite                          Soukr. stáj Šumera        MZ004     0,00  69,94    0,00  57,07
  14  Alena Pokorná                   Egalite                          Soukr. stáj Šumera        MZ004     0,00  88,40    0,00  67,14
  15  Martina Knappová                Tase                             Akademický jezdecký klub  MA029     0,00  75,13    4,00  53,97
  16  Lenka Horešovská                Sálava                           JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  71,24  900,00
  17  Ilona Ružičková                 Delisa T                         EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     4,00  60,57
  18  Jan Maincl                      Baron                            Stáj Moudrý               MB115     4,00  65,84
  19  Ivana Kodrasová                 Laper                            PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  71,19
  20  Karolína Hájková                Kristal                          JK Mělník                 MB024     4,00  72,94
  21  Karolína Hájková                Kristal                          JK Mělník                 MB024     4,00  77,56
  22  Luděk Kalfiřt                   Loyd                             Kolomuty                  MZ005     4,00  80,59
  23  Pavlína Zastoupilová            Dáma                             JK Teplice - Doubravice   ME009     4,00  87,09
  24  Jiří Gaudník                    Samuel Becket                    PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  94,41
  25  Radka Součková                  Tracy                            JO TJ Orion               MA006     4,00  95,63
  26  Alžběta Simeonovová             Mauglí                           TJ Tempo Praha            MA007     4,00 111,43
  27  Lucie Majerová                  Ettina                           TJ Tempo Praha            MA007     8,00  86,62
  28  Vendula Malenovská              Mauglí                           TJ Tempo Praha            MA007     8,00 110,44
  29  Lenka Šestáková                 Áda                              JK Harfa Praha            MB241     8,00 110,81
  30  Mirko Jurtela                   Goram                            Akademický jezdecký klub  MA029    12,00 109,78
      Jan Novák                       Wiepke                           JK Triga Odolena Voda     MA131   900,00
      Jan Říha                        Čiko                             Stáj Moudrý               MB115   900,00
      Jan Říha                        Mohykán                          Stáj Moudrý               MB115   905,00
      Ivana Pelikánová                Kara                             JK Holubice               MB186   908,00
      Kristýna Luxová                 Quin                             TJ Tempo Praha            MA007   908,00
      Markéta Nedvědová               Happy                            JK Mělník                 MB024   908,00
      Martina Maršíková               Andromeda                        JK Elán Praha             MA022   908,00
      Vendula Malenovská              Antavilla                        TJ Tempo Praha            MA007   908,00
      Veronika Fadrhoncová            Catrin                           JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;