E
    A09B3                      Drezurní závody pořádané JK Mělník ve dnech 9.-10.10.2004               Strana 1/1
    9.10.2004                               Výsledková listina soutěže č.1
    Jednokolová soutěž - drezurní úloha Z3/2000.
       Hlavní rozhodčí: MUDr. Alexander Fráter (B0166); Rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125);      Ceny věcné
                                  Lic.                            Lic.                             Lic.
    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu  Body
    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------  -------
     1  Vladimír Šretr            E0675 Baileys 20                KE1166 Stáj V.J.Š. Ústí n.L.     ME097      6,80
     2  Michaela Červinková       F2006 Darius 1                  KF2691 Jezdecká škola Pastviny   MF027      6,50
     3  Jana Jirsová              D1154 Bonsaj                    KE1097 Stáj Jana Jirsová         MK004      6,10
     4  Dana Kusebauchová         A0976 Romy 1                    KA1066 JK Hlinovská Praha        MA102      5,90
     5  Lucie Chaloupková         V0135 Pohádka 1                 KV0151 JK Koloděje               MA156      5,60
     6  Michaela Červinková       F2006 Nicol 5                   KF2198 Jezdecká škola Pastviny   MF027      5,50
     7  Tereza Sophová            A1189 Lada                      KD0954 JS Bardonová - sedlářství MB169      5,40
     7  Lenka Šestáková           A0930 Bono                      KB2357 JK Harfa Praha            MB241      5,40
     9  Barbora Kohlová           B1572 Viki 3                    KB2568 JK Mělník                 MB024      5,30
    10  Eva Drozenová             B2244 Galváno                   KF3155 JS Via Lysá nad Labem     MB160      5,20
    10  Zuzana Milerová           A0555 Ghafour                   KA0971 JS Concordia              MA025      5,20
    12  Michaela Brychtová        B1627 Samba 1                   KF3097 Stáj Forte, Svárov        MB194      5,10
    12  Lucie Mareková            F2279 Gorby Kinský              KF1751 JK Jízdárna Naděje - Turn MF134      5,10
    14  Jaroslava Lederbuchová    D0938 Duet Vogt                 KE1167 Stáj V.J.Š. Ústí n.L.     ME097      5,00
    15  Eliška Kynclová           F2254 Narcis 1                  KB2396 JK Mělník                 MB024      4,90
    15  Petra Marhoulová          B1721 Demon 1                   KE1080 Selská jízda Čakovičky    MB154      4,90
    17  Lucie Berecová            B1763 Hakim 1                   KF1506 Sport Klub Luke - Skřipel MB123      4,80
    18  Lenka Šestáková           A0930 Fineus                    KA0771 JK Harfa                  MB241      4,50
    19  Darina Tarabini           A1134 Jork                      KA1050 JK Koloděje               MA156      4,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
        Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -999 - vyloučen(a);