E
423B1                             Drezurní závody pořádané JK Mělník dne 23.4.2005                  Strana 1/1
23.4.2005                                  Výsledková listina soutěže č.1
Jednokolová soutěž - drezurní úloha Z3/2000.
   Hlavní rozhodčí: MUDr. Alexander Fráter (B0166);
   Rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125), Jaroslav Chvapil (B0586);                              Ceny věcné
                             Lic.                            Lic.                             Lic.
 # Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu Body   Procenta
-- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------ -------
 1 Eva Peteříková            B1127 Falada                    KH1777 JS Amadeus                MB125    6,80   68,00
 2 Adéla Neumannová          A0707 Edie 1                    KA1453 PJK Gabrielka             MA008    6,30   63,00
 3 Michaela Koschová         A1131 Oberon                    KA0964 JK Stará Boleslav         MB074    6,10   61,00
 4 Kamila Duchoňová          E0877 Kornetka                  KH1155 JK I.M.D. Chomutov        ME111    5,60   56,00
 5 Michaela Krulichová       B2251 Night Boy La Boheme       KB3014 JK Mělník                 MB024    5,40   54,00
 6 Kamila Duchoňová          E0877 Gordius                   KE1286 JK I.M.D. Chomutov        ME111    5,30   53,00
 7 Olga Klecandová           B1734 Indie-P Max               KA1141 JK Na Horně               MA129    5,20   52,00
 8 Eva Štundlová             A1289 Básnička                  KA0626 JK Helios                 MA136    5,00   50,00
 9 Michaela Krulichová       B2251 Cadillac La Boheme        KB3013 JK Mělník                 MB024    4,80   48,00
 9 Petra Marhoulová          B1721 Sacramoso Emphatica Xl -  KB3005 Selská jízda Čakovičky    MB154    4,80   48,00
11 Lenka Šestáková           A0930 Bono                      KB2357 JK Harfa Praha            MB241    4,60   46,00
11 Silvie Matičková          B1894 Salim 1                   KA1285 JK Equuleus Praha         MA114    4,60   46,00
13 Blanka Hrubešová          B1740 Cleopatra                 KB2789 JO Trnová                 MB120    4,40   44,00
13 Jana Vozáková             E0956 Kristýnka 1               KB1771 JK Kavalet                MF068    4,40   44,00
15 Petra Švehlová            B2323 Halli                     KB1547 JS Niki                   MB128    4,30   43,00
16 Lenka Šestáková           A0930 Fineus                    KA0771 JK Harfa Praha            MB241    4,20   42,00
16 Ondřej Šrámek             F2213 Hermelín                  KF3032 TJ Primátor Litomyšl      MF038    4,20   42,00
16 Ondřej Šrámek             F2213 Lucas 3                   KH2636 JO TJ Primátor Litomyšl   MF038    4,20   42,00
19 Dana Svobodová            B2184 Soneta 1                  KB2446 JK Equuleus Praha         MA114    4,10   41,00
20 Lucie Krulichová          B2252 Gavora La Boheme          KE1046 JK Mělník                 MB024    4,00   40,00
21 Veronika Lípová           A1343 Toulka                    KA1461 Stáj Preláta              MA014    3,80   38,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -999 - vyloučen(a);