E
423B1                              Drezurní závody pořádané JK Mělník dne 23.4.2005                 Strana 1/1
23.4.2005                                  Výsledková listina soutěže č.3
Jednokolová soutěž - drezurní úloha DU/2003.
   Hlavní rozhodčí: MUDr. Alexander Fráter (B0166);
   Rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125), Jaroslav Chvapil (B0586);                              Ceny věcné
                             Lic.                            Lic.                             Lic.
 # Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu Body   Procenta
-- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------ -------
 1 Adéla Neumannová          A0707 Edie 1                    KA1453 PJK Gabrielka             MA008    6,40   64,00
 2 Michala Jirsová           D1333 Corádo 1                  KD1122 Stáj Jana Jirsová         MK004    6,20   62,00
 3 Michala Jirsová           D1333 Ohio                      KD0543 Stáj Jana Jirsová         MK004    5,80   58,00
 4 Aneta Pažoudková          B1840 Lipan/2686 S.V.           KG2059 JS Alfa Bakov             MB134    5,60   56,00
 5 Daniela Rychtaříková      A0007 Goran 2                   KA1238 Stáj Preláta              MA014    5,40   54,00
 6 Olga Tůmová               B0972 Rozárka 2                 KB2778 TJ jezdecká stáj Montar   MB262    5,00   50,00
 7 Milena Fialová            B2176 Antonio                   KF1787 JS Fiala                  MB012    4,80   48,00
 7 Eva Štundlová             A1289 Básnička                  KA0626 JK Helios                 MA136    4,80   48,00
 7 Michaela Koschová         A1131 Jola 1                    KA1172 JK Stará Boleslav         MB074    4,80   48,00
 7 Aneta Pažoudková          B1840 Topas Jolanka             KB1048 JS Alfa Bakov             MB134    4,80   48,00
11 Ondřej Šrámek             F2213 Lucas 3                   KH2636 JO TJ Primátor Litomyšl   MF038    4,60   46,00
12 Lucie Kyliášová           B1515 Kvido                     KG0860 Stáj Preláta              MA014    4,40   44,00
13 Ondřej Šrámek             F2213 Hermelín                  KF3032 TJ Primátor Litomyšl      MF038    4,00   40,00
14 Milena Fialová            B2176 Humor                     KF1131 JS Fiala                  MB012    3,60   36,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -999 - vyloučen(a);