E
                                    Drezurní závody pořádané JK Mělník dne 23.4.2005                Strana 1/1
    23.4.2005                             Výsledková listina hobby drezury
    Jednokolový trénink - drezurní úloha Z1/2000.
       Hlavní rozhodčí: MUDr. Alexander Fráter (B0166);
       Rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125), Jaroslav Chvapil (B0586);                       Ceny věcné
                                                                                      Lic.
    Poř Jméno jezdce              Jméno koně                Oddíl                     oddílu  Body    Procenta
    --- ------------------------- ------------------------- ------------------------- ------  ------- --------
     1  Kamila Duchoňová          Gordius                   JK I.M.D. Chomutov        ME111      6,40   64,00
     2  Michaela Krulichová       Night Boy La Boheme       JK Mělník                 MB024      6,00   60,00
     3  Kamila Duchoňová          Kornetka                  JK I.M.D. Chomutov        ME111      5,80   58,00
     3  Michaela Krulichová       Cadyllac                  JK Mělník                 MB024      5,80   58,00
     5  Magda Kořínková           Lassena                   JK Harfa                  MB241      5,00   50,00
     6  Petra Švehlová            Halli                     JS Niki                   MB128      4,80   48,00
     7  Barbora Rajmanová         Bára                      Stáj Preláta              MA014      4,50   45,00
     8  Zuzana Čáhová             Eglandtine                Selská jízda Čakovičky    MB154      4,40   44,00
     9  Kamila Procházková        Jíva                      JK Mělník                            4,00   40,00
    10  Jana Benešová             Somebody                  TJ Tempo Praha            MA007      3,60   36,00
    11  Gabriela Podlešáková      Aron                      JK Harfa                  MB241      3,50   35,00
    11  Blanka Hrubešová          Cleopatra                 JO Trnová                 MB120      3,50   35,00
    13  Marie Daňková             Melissa                   Stáj Střednice            YZ001      3,40   34,00
    14  Tereza Lípová             Toulka                    Stáj Preláta              MA014      3,20   32,00
    15  Kristýna Kučerová         Eglandtine                Selská jízda Čakovičky    MB154      3,00   30,00
        Lucie Krulichová          Sargo                     JK Mělník                 MB024    -89,90 -899,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
        Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -999 - vyloučen(a);