E
                                             Veřejný trénink pořádaný JK Mělník dne 4.5.2005                           Strana 1/1
  4.5.2005                                       Výsledková listina - HANDYCAP - č.16-19
                                                       DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek, 2.fáze 5 překážek do 90 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování. S 1 kombinací ve 2.fázi. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno:  8.05.05, 15:20:22.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Milan Vanko                     Celsius                          JK Trojan                 ZZ003     0,00  53,28    0,00  33,30
   2  Dominika Moudrá                 Linda                            Stáj Moudrý               MB115     0,00  52,56    0,00  36,39
   3  Michaela Krulichová             Cadillac                         JK Mělník                 MB024     0,00  58,19    0,00  36,83
   4  Natálie Kotková                 Tyna                             JK Horní Počernice        MA093     0,00  58,03    0,00  39,34
   5  Lucie Krulichová                Gejša                            JK Mělník                 MB024     0,00  58,22    0,00  40,67
   6  Jana Bezděková                  Korida                           JK Horní Počernice        MA093     0,00  50,43    0,00  41,96
   7  Jana Blažková                   Melissa                          JS Střednice              ZZ001     0,00  55,81    0,00  41,97
   8  Lumír Šebesta                   Ešly                             JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  65,50    0,00  42,85
   9  Kamila Procházková              Jíva                             JK Mělník                 MB024     0,00  56,13    0,00  43,14
  10  Natálie Kotková                 Tyna                             JK Horní Počernice        MA093     0,00  57,00    0,00  43,95
  11  Jana Bezděková                  Korida                           JK Horní Počernice        MA093     0,00  53,50    0,00  44,26
  12  Lucie Krulichová                Fík 2                            JK Mělník                 MB024     0,00  57,88    0,00  45,47
  13  Marie Daňková                   Melissa                          JS Střednice              ZZ001     0,00  61,37    0,00  45,54
  14  Renata Šíchová                  Mateo                            JK Artemis                MA092     0,00  66,06    0,00  46,47
  15  Renata Šíchová                  Ronald Mac Donald                JK Artemis                MA092     0,00  64,97    0,00  47,61
  16  Jiřina Pružinová                Bonýsek                          JK Mělník                 MB024     0,00  59,53    0,00  47,94
  17  Eliška Baštová                  Pegas                            JK Artemis                MA092     0,00  60,22    1,00  49,27
  18  Jiřina Pružinová                Bonýsek                          JK Mělník                 MB024     0,00  61,25    1,00  49,60
  19  Lucie Krulichová                Sargo                            JK Mělník                 MB024     0,00  64,97    2,00  52,08
  20  Karolína Hájková                Viky                             JK Mělník                 MB024     0,00  61,94    4,00  28,55
  21  Jan Vávra                       Matěj                            TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     0,00  63,50    4,00  44,80
  22  Zuzana Sejfová                  Toník                            JK Iluze Makotřasy        MA090     0,00  67,00    4,00  67,34
  23  Monika Šíchová                  Magnát                           JK Artemis                MA092     0,00  67,00    6,00  55,23
  24  Darina Pálková                  Way                              JK Velvary                MB159     0,00  61,40   10,00  68,86
  25  Lumír Šebesta                   Ariano                           JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  67,00   12,00  76,86
  26  Hana Kopuletá                   Kaunas                           Stáj Moudrý               MB115     0,00  58,22  908,00
  27  Milan Vanko                     Celsius                          JK Trojan                 ZZ003     4,00  54,10
  28  Markéta Bártová                 Pól                              JS Fiala                  MB012     4,00  55,09
  29  Alena Kuldová                   Lery                             JO TJ Sokol Přívory       MB250     4,00  60,44
  30  Eva Matějíčková                 Ketty 4                          SS Chýle                  ME012     4,00  61,75
  31  Petra Burešová                  Cattara Exel                     JK Trojan                 ZZ003     4,00  62,41
  32  Alena Kuldová                   Lery                             JO TJ Sokol Přívory       MB250     4,00  62,57
  33  Michaela Krulichová             Gavora                           JK Mělník                 MB024     4,00  63,75
  34  Hana Kopuletá                   Kaunas                           Stáj Moudrý               MB115     4,00  65,63
  35  Eva Mtějíčková                  Black Jack                       SS Chýle                  ME012     5,00  67,57
  36  Karolína Hájková                Tiffany                          JK Mělník                 MB024     5,00  68,84
  37  Monika Mertová                  Linda                            Stáj Moudrý               MB115     6,00  73,22
  38  Eliška Baštová                  Pegas                            JK Artemis                MA092     8,00  62,90
  39  Šárka Melzerová                 Bystrá Voda                      JK Trojan                 ZZ003     9,00  84,19
  40  Markéta Bártová                 Dakyra                           JS Fiala                  MB012     9,00  86,47
  41  Petra Burešová                  Cattara Exel                     JK Trojan                 ZZ003    10,00  88,41
  42  Kamila Procházková              Jíva                             JK Mělník                 MB024    12,00  98,97
  43  Eva Matějíčková                 Black Jack                       SS Chýle                  ME012    14,00  73,78
  44  Šárka Melzerová                 Bystrá Voda                      JK Trojan                 ZZ003    14,00  89,40
  45  Tereza Marešová                 Piškot                           JK Iluze Makotřasy        MA090    16,00  79,59
  46  Zuzana Sejfová                  Piškot                           JK Iluze Makotřasy        MA090    18,00  88,19
      Markéta Bártová                 Dakyra                           JS Fiala                  MB012   900,00
      Eva Matějíčková                 Ketty 4                          SS Chýle                  ME012   908,00

 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;