618B1                    Jezdecké závody Cena ŠEPRY pořádané TJ JS Hořín a JO TJ Sokol Přívory 18.-19.6.2005           Strana 1/2
  19.6.2005                                         Výsledková listina soutěže č.6
                                                               Skok "Z"
  Dle čl. A 238.1.2. Pro všechny koně a jezdce bez omezení. Jedno následné rozeskakování na čas.
     Hlavní rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B0586); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527), Andrea Chaloupková (B0521);
     Technický delegát: ing. Ludvík Jandourek (B0237); Stavitel parkuru: Oldřich Semerád (B0245); Ceny věcné.  T: 19.06.05, 18:15:51.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.                   Rozeskakování
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Michaela Krulichová       B2251 Teddy                     KF2188 JK Mělník                 MB024     0,00  56,28    0,00  28,21
   2  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Colin                     KB1772 JK Mělník                 MB024     0,00  53,27    0,00  28,43
   3  Veronika Rosická          A0536 Blue Chip Candy           KA1444 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  55,85    0,00  30,02
   4  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Cadillac La Boheme        KB3013 JK Mělník                 MB024     0,00  58,50    0,00  30,39
   5  Michaela Krulichová       B2251 Night Boy La Boheme       KB3014 JK Mělník                 MB024     0,00  56,85    0,00  30,79
   6  Zdeněk Palička            B0066 Catrin                    KB0988 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  60,51    0,00  30,88
   7  Simona Krčmářová          B1835 Sorbona                   KB3069 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  58,92    0,00  33,92
   8  Michaela Madarová         E0870 Nika Kalek                KE0846 JS Madar                  ME143     0,00  57,99    0,00  34,58
   9  Alžběta Vojtková          A1146 Adé                       KF2515 JK Stará Boleslav         MB074     0,00  57,55    0,00  35,29
  10  Pavel Jarolímek           A0363 Dilema                    KF2031 JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  57,59    0,00  35,37
  11  Jaroslav Jindra           H0373 Mgt Hilary                KH2093 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  63,94    0,00  36,61
  12  Jana Maťátková            B1939 Nela 3                    KB3169 JK Mělník                 MB024     0,00  58,71    0,00  36,80
  13  Alžběta Beránková         V0122 Kalamita                  KV0152 JK Koloděje               MA156     0,00  54,78    0,00  37,48
  14  Barbora Vojtková          A1145 Froňka 1                  KH2223 JK Stará Boleslav         MB074     0,00  59,53    0,00  38,73
  15  Tereza Karlíková          E1199 Rosy                      KE0815 JK Teplice                ME009     0,00  58,65    0,00  40,78
  16  Lucie Pivoňková           D1512 Uli 1                     KV0117 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  55,73    0,00  41,26
  17  Jaroslav Jindra           H0373 Šarlota 1                 KD1476 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  65,03    0,00  42,39
  18  Martina Česalová          D1165 Sheryl                    KD1318 JK Šlovice                MD003     0,00  61,78    0,00  43,10
  19  Jaroslav Hatla            F0488 Avanti 1                  KA1425 Horse Academy             MA047     0,00  65,67    0,00  44,13
  20  Jaroslav Hatla            F0488 Mág 1                     KA1424 Horse Academy             MA047     0,00  64,39    0,00  44,49
  21  Markéta Sousedíková       A0688 Victoria                  KH1823 JK Troja Praha            MA005     0,00  59,94    0,00  46,58
  22  Roman Drahota             C0226 Kajak 1                   KA1447 Stáj Karsit               MF242     0,00  65,38    0,00  46,82
  23  Jan Adamů                 B2256 Oliver Twist              KA0569 Stáj Moudrý               MB115     0,00  53,52    4,00  28,91
  24  Kateřina Černá            B1972 Narcis 1                  KB2396 JK Mělník                 MB024     0,00  62,50    4,00  40,11
  25  Iveta Cepková             D1378 Adéla 4                   KD1796 JK Vysoká Libyně          MD175     0,00  62,72    4,00  42,63
  26  Andrea Šebestová          G0125 Winston 1                 KE1149 JK Liberec                ME013     0,00  58,64    4,00  44,02
  27  Petr Polcar               E0164 Melinda                   KB2795 JS Polcar                 MB149     0,00  62,47    4,00  45,32
  28  Tomáš Jarolím             B0431 Gwenn Tara                KB2947 JK Stará Boleslav         MB074     0,00  63,55    8,00  41,85
  29  Milena Müllerová          E0136 Sharon 6                  KE1309 SSChK Podřipska           ME063     0,00  54,45    9,00  55,88
  30  Eva Pažoudková            B0111 Vanda 10                  KB2758 JS Alfa Bakov             MB134     0,00  58,26  900,00
  31  Daniel Voksa              F0025 Fox On The Run            KE1205 Stáj Voksa                ME129     2,00  71,43
  32  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     4,00  52,17
  33  Michaela Jurková          E1200 Clare                     KE0458 JK Teplice                ME009     4,00  54,45
  34  Tereza Karlíková          E1199 Akin                      KE0818 JK Teplice                ME009     4,00  56,63
  35  Ilona Růžičková           B1979 Dellys-T                  KE0713 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     4,00  57,71
  36  Michaela Jurková          E1200 Atlanta 5                 KE0872 JK Teplice - Doubravice   ME009     4,00  60,71
  37  Josef Pospíšil            B0140 Loreta                    KB1662 TJJ Bety Černuc           MB053     4,00  61,68
  38  Marie Ptáčková            D0717 Giom                      KE1092 JK Vysoká Libyně          MD175     4,00  62,07
  39  Jan Maincl                B2327 Superman 1                KB3144 Stáj Moudrý               MB115     4,00  62,87
  40  Roman Drahota             C0226 Charlie 7                 KE1233 Stáj Karsit               MF242     4,00  63,37
  41  Pavel Myslík              B1754 Bard                      KB1575 JK Spomyšl                MB199     4,00  64,47
  42  Pavel Svoboda             B0751 Vinn                      KB2839 TJ JS Hořín               MB023     5,00  68,02
  43  Pavel Svoboda             B0751 Grace 3                   KA1442 TJ Jezd.spol.Hořín        MB023     5,00  69,47
  44  Michaela Šínová           D1463 Bailie                    KB2512 JK Bierhanzl Martinice    MD188     6,00  72,42
  45  Nikola Tošovská           B1741 Swift                     KB2993 Stáj Moudrý               MB115     6,00  72,68
  46  Pavla Placáková           B0934 Premiera                  KB1522 JK Bierhanzl Martinice    MD188     6,00  73,48
  47  Vladěna Koudelková        B0524 Delissa                   KE1308 SSChK Podřipska           ME063     7,00  77,19
  48  Martina Hůlová            B1607 Sunny Girl                KB1696 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220     7,00  77,31
  49  Ilona Daňková             D0279 Darek 2                   KD1719 JK Šlovice                MD003     8,00  79,83
  50  Marie Horová              B1126 Lyra 6                    KE0907 JK Gotika                 MB291    10,00  73,04
  51  Eva Pažoudková            B0111 Nill                      KB2361 JS Alfa Bakov             MB134    11,00  75,75
  52  Tomáš Neubauer            C0677 Paloma 3                  KA1448 JK Artemis                MA092    12,00  65,85
  53  Petra Hodačová            A0428 Heidy 4                   KA1443 JK VÚŽV Uhříněves         MA028    13,00  82,24
  54  Jan Adamů                 B2256 Monte 3                   KD1242 Stáj Moudrý               MB115    14,00  89,73
  55  Petra Švehlová            B2323 Halli                     KB1547 JS Niki                   MB128    16,00  91,83
  56  Anna Kovalevová           E1136 Jimmy 2                   KE1179 JK Česká Lípa             ME126    24,00  58,87
      Naděžda Fialová           B2316 Alice 1                   KD1183 JK Mělník                 MB024   900,00
      Jana Jizbová              B1924 Frankenstein              KB3038 JS N+N Košátky            MB263   905,00
      Jana Jizbová              B1924 Pegy 4                    KB2502 JS N+N Košátky            MB263   905,00
      Lucie Chaloupková         V0135 Pohádka 1                 KV0151 JK Koloděje               MA156   908,00
      Miroslav Kubíček          B1774 Andy - Adriano Havana     KB2319 JS Bardonová - sedlářství MB169   908,00
      Alena Kubíčková           B1775 Aguti-K-Albion S.R.O.     KB2043 JS Bardonová - sedlářství MB169   908,00
      Jan Maincl                B2327 Baron 13                  KB3143 Stáj Moudrý               MB115   908,00
      Marie Horová              B1126 Gold End                  KA1152 JK Gotika                 MB291   908,00
      Pavel Myslík              B1754 Jantar 1                  KG1122 JK Spomyšl                MB199   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;