Veřejný trénink pořádaný JK Mělník dne 29.6.2005                           Strana 1/1
  29.6.2005                                         Výsledková listina soutěže č.17
                                                     DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ - HANDYCAP
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek, 2.fáze 5 překážek do 80 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování. S 1 kombinací ve 2.fázi. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 30.06.05, 20:23:47.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Karolína Hájková                Kristal                          JK Mělník                 MB024     0,00  53,32    0,00  23,16
   2  Lada Sekerová                   Perla                            JK Mělník                 MB024     0,00  47,03    0,00  25,67
   3  Lada Sekerová                   Perla                            JK Mělník                 MB024     0,00  46,47    0,00  25,75
   4  Karolína Hájková                Tiffany                          JK Mělník                 MB024     0,00  53,31    0,00  28,66
   5  Martina Tošovská                Chiko                            Stáj Moudrý               MB115     0,00  51,31    0,00  28,92
   6  Bára Koniakovská                Vina                             JK Mělník                 MB024     0,00  53,87    0,00  30,50
   7  Bára Koniakovská                Vina                             JK Mělník                 MB024     0,00  51,12    0,00  31,11
   8  Markéta Keplová                 Vlaštovka                        JK Artemis                MA092     0,00  60,04    0,00  32,84
   9  Bára Kepková                    Pergie                           JS Smečno                 ZZ001     0,00  47,09    0,00  33,05
  10  Monika Kramerová                Alisa                            JS Řitka                  MB188     0,00  52,75    0,00  33,72
  11  Markéta Šohajová                Genor                            JS Šohajová               MA159     0,00  49,09    0,00  34,27
  12  Mirko Jurtela                   Goram                            Akademický jezdecký klub  MA029     0,00  56,84    1,00  39,15
  13  Šárka Zemanová                  Pavla                            JK Artemis                MA092     0,00  63,80    3,00  44,68
  14  Šárka Zemanová                  Charlie 7                        JK Artemis                MA092     0,00  56,44    3,00  45,15
  15  Jana Benešová                   Mauglí                           TJ Tempo Praha            MA007     0,00  60,38    6,00  42,21
  16  Jana Blažková                   Melisa                           Stáj Střednice            ZZ004     0,00  50,75    7,00  45,31
  17  Teresa Klímová                  Chiron                           JK Equuleus Praha         MA114     0,00  77,69    7,00  46,59
  18  Anna Kukrechtová                Zuzana                           JK Equuleus Praha         MA114     0,00  57,40    8,00  51,38
  19  Martina Knappová                Tasar                            Akademický jezdecký klub  MA029     0,00  57,60    9,00  53,70
  20  Nikola Tošovská                 Mohykán                          Stáj Moudrý               MB115     0,00  58,50   14,00  57,43
  21  Sandra Bejšáková                Ašant                            Statek Kováry             MB172     0,00  52,19   17,00  69,21
  22  Martina Maršíková               Andromeda                        JK Elán Praha             MA022     0,00  60,91   18,00  74,33
  23  Daniela Mlejnková               Gold                             JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  55,37  908,00
  24  Richard Šiman                   Eliot                            JS Řitka                  MB188     0,00  56,19  900,00
  25  Michaela Koschová               Jola                             JK Stará Boleslav         MB074     0,00  56,25  908,00
  26  Dominika Moudrá                 Linda                            Stáj Moudrý               MB115     0,00  62,12  908,00
  27  Veronika Řimnáčová              Rivieral                         BON Equi Club Louny       ME023     0,00  62,13  900,00
  28  Martina Tošovská                Chiko                            Stáj Moudrý               MB115     4,00  49,03
  28  Nikola Tošovská                 Mohykán                          Stáj Moudrý               MB115     4,00  49,03
  30  Kateřina Smolková               Dambo                            TJ Tempo Praha            MA007     4,00  49,96
  31  Hana Kopuletá                   Kaunas                           Stáj Moudrý               MB115     4,00  50,31
  32  Richard Šiman                   Eliot                            JS Řitka                  MB188     4,00  54,10
  33  Karin Luftmanová                Wembley                          Selská jízda Čakovičky    MB154     4,00  55,62
  34  Petr Gergerovský                Lopius                           TJ Slavia Ptice           MB019     4,00  56,28
  35  Alena Kuldová                   Lery                             JO TJ Sokol Přívory       MB250     4,00  56,75
  36  Michaela Kekelová               Robert                           TJ Slavia Ptice           MB019     4,00  56,91
  37  Alena Kuldová                   Lery                             JO TJ Sokol Přívory       MB250     4,00  57,40
  38  Mirko Jurtela                   Goram                            Akademický jezdecký klub  MA029     4,00  58,10
  39  Veronika Medková                Irish Night                      Stáj Cvrčovice            ZZ002     4,00  58,32
  40  Jana Bezděková                  Korida                           JK Horní Počernice        MA093     4,00  59,09
  41  Daniela Mlejnková               Gold                             JO TJ Sokol Přívory       MB250     4,00  64,66
  42  Jana Jizbová                    Pegy 4                           JS N+N Košátky            MB263     7,00  67,38
  43  Bára Kepková                    Amálka                           JS Smečno                 ZZ001     8,00  52,03
  44  Hana Machuldová                 Schejla                          Stáj Syrovátko            ZZ003     8,00  55,94
  45  Lenka Melmerová                 Gio                              JK Equuleus Praha         MA114     8,00  61,00
  46  Martina Maršíková               Andromeda                        JK Elán Praha             MA022     8,00  72,50
  47  Michaela Kekelová               Robert                           TJ Slavia Ptice           MB019    10,00  81,75
  48  Martina Knappová                Tasar                            Akademický jezdecký klub  MA029    10,00  82,63
  49  Dana Pešková                    Bors                             JK Equuleus Praha         MA114    15,00  84,06
  50  Barbora Kukrechtová             Mario                            JK Equuleus Praha         MA114    16,00  66,17
  51  Dana Kubecová                   Oněgin                           Stáj Syrovátko            ZZ003    19,00  85,34
      Kamila Procházková              Jíva                             JK Mělník                 MB024   905,00
      Radka Součková                  Glen                             JS Šohajová               MA159   908,00






 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;