E
    520B2                        Drezurní závody pořádané JK Mělník dne 20.5.2006                 Strana 1/1
    20.5.2006                         Výsledková listina soutěž č.1
    Jednokolová soutěž - drezurní úloha Z3/2000.
    Hlavní rozhodčí: Ing.Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B0586);
                                                            Ing. Jarmila Hloušková (A0125)
                                                                                      Lic.            Procen
    Poř Jméno jezdce              Jméno koně                Oddíl                     oddílu  Body    ta
    --- ------------------------- ------------------------- ------------------------- ------  ------- -------
     1  Dominika Moudrá           Goya 111                  Stáj Moudrý               MB115      6,84   68,40
     2  Dominika Moudrá           Oliver Twist              Stáj Moudrý               MB115      6,74   67,40
     3  Petra Svobodová           Talent of World           stáj Gapo Praha           MA036      6,56   65,60
     4  Martina Štochlová         Donner Gold               JS Hejdov                 MB239      6,50   65,00
     5  Jana Rosická              Arnika                    JK Céva                   MA083      6,48   64,80
     6  Olga Tůmová               Rozárka 2                 TJ jezdecká stáj Montar   MB262      6,46   64,60
     7  Zuzana Roubalová          Atrej                     Statek Kováry             MB172      6,18   61,80
     8  Martina Štochlová         Mistr Lop                 JS Hejdov                 MB239      6,16   61,60
     9  Kateřina Černá            Aswan Tara                JK Mělník                 MB024      5,92   59,20
    10  Lucie Mareková            Gorby Kinský              JK Jízdárna Naděje - Turn MF134      5,76   57,60
    11  Jana Marková              Kalifa                    JK Jízdárna Naděje        MF134      5,72   57,20
    12  Kateřina Skrčená          Bony 5                    Selská jízda Čakovičky    MB154      5,70   57,00
    13  Alena Němcová             Nita                      Stáj Moudrý               MB115      5,62   56,20
    14  Blanka Ledvinková         Vinny                     JSK Ilkama Praha          MA080      5,56   55,60
    15  Barbora Marešová          Piškot                    JK Iluze Makotřasy        MA090      5,54   55,40
    15  Lenka Melmerová           Gio                       JK Equuleus Praha         MA114      5,54   55,40
    17  Evženie Doubravová        Beauty-Dutch              JK  Trojan                MA020      5,50   55,00
    18  Alena Němcová             Celyn                     Stáj Moudrý               MB115      5,28   52,80
    19  Renata Malínková          Asie 1                    PJS Dolní Chabry          MA145      5,00   50,00
    20  Dana Pešková              Mikuláš                   JK Equuleus Praha         MA114      4,96   49,60

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
        Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -999 - vyloučen(a);