E&l1O
    928B1                                   Mělnický podzimní pony festival pořádaný JK Mělník ve dnech 28.-30.9.2006                             Strana 1/1
    29.9.2006                                              Výsledková listina č.13 - HANDYCAP
    PONY FESTIVAL "SP" ve skákání věkové kategorie 8-16 let na pony kategorie A a B. Dvoukolová soutěž, hodnocení dle čl. 273.3.3. Ceny věcné.
       Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Andrea Chaloupková (B0521),Štěpánka Bolardová (B0527);
       Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
                                  Lic.                            Lic.                                        Lic.       1. kolo        2. kolo    Součet
    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                                oddílu    Body   Čas     Body   Čas  bodů
    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ -----------------------------------  ------ ------- ------ ------- ------ -------
     1  Lenka Vachutková          H2481 Pegas 12                  KH2659 Jezdecký oddíl Dubicko               MH023     0,00  77,85    0,00  59,97    0,00
     2  Anita Bačkovská           E1032 Marlow 1                  KF2395 JK Všemily                           ME124     0,00  74,19    0,00  63,35    0,00
     3  Marie Kovářová            V0180 Latina 3                  KB2831 SS Starkon Nová Říše                 MV044     0,00  76,25    0,00  74,45    0,00
     4  Alena Homolová            B2465 Night Boy La Boheme       KB3014 JS Bost B.                           MA144     4,00  70,73    0,00  67,89    4,00
     5  Alena Homolová            B2465 Pamela 9                  KA1364 JS Bost B.                           MA144     5,00  82,10    0,00  68,62    5,00
     6  Tina Šalková              H2910 Gera 1                    KF2672 Dagmar Šalková - OXER                MH129     4,00  68,78    4,00  75,76    8,00
     7  Michaela Hažmuková        D1338 E.T. - Loricus            KA1474 JK Heroutice                         MB067     4,00  76,05    8,00  64,43   12,00
     8  Eva Matějčková            E1178 Ketty4                    KE1254 SS Chýle                             ME012     5,00  85,98    9,00  93,43   14,00
     9  Lucie PŘikrylovÁ          H3008 EL PEGAS                  KE0783 Handicap klub Pamír                  MH204   908,00           0,00  69,16  908,00
    10  Františka Hrdinová        B2286 Tara 8                    KF2377 Stáj EQUEST                          MB267     4,00  77,43                   4,00
    11  Jan Novák                 A1312 BANJO                     KA1430 JK TARPAN                            MA065     9,00  84,35                   9,00
        Karolína Hájková          B2274 Viki 3                    KB2568 JK Mělník                            MB024   905,00                        905,00
        Lucie Říhová              B2504 Mohykán 1                 KB3142 Stáj Moudrý                          MB115   908,00         908,00        1816,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -900 - pád jezdce; -905 - omyl na parkuru; -908 - trojí neposlušnost koně; -999 - vyloučen(a);