E&l1O
    928B1                                   Mělnický podzimní pony festival pořádaný JK Mělník ve dnech 28.-30.9.2006                             Strana 1/1
    30.9.2006                                                       Výsledková listina č.15
    PONY FESTIVAL - "ZLPA" ve skákání věkové kategorie 8-16 let na pony kategorie S, A a B. Dvoukolová soutěž, hodnocení dle čl. 273.3.3. Ceny věcné.
       Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Andrea Chaloupková (B0521),Štěpánka Bolardová (B0527);
       Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
                                  Lic.                            Lic.                                        Lic.       1. kolo        2. kolo    Součet
    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                                oddílu    Body   Čas     Body   Čas  bodů
    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ -----------------------------------  ------ ------- ------ ------- ------ -------
     1  Jiřina Pružinová          B2416 Gejša  1                  KB2570 JK Mělník                            MB024     0,00  49,01    0,00  36,35    0,00
     2  Lenka Vachutková          H2481 Top Deja vue              KH3042 Jezdecký oddíl Dubicko               MH023     0,00  54,94    0,00  39,53    0,00
     3  Jiřina Pružinová          B2416 Gárka                     KB2199 JK Mělník                            MB024     0,00  50,39    0,00  41,30    0,00
     4  Karolína Hájková          B2274 Tiffany 249               KD1556 JK Mělník                            MB024     0,00  54,75    0,00  41,43    0,00
     5  Eliška Šašková            B1969 Casio                     KB3176 JS Tuřany                            MB279     0,00  52,53    0,00  42,56    0,00
     6  Nikola Ečerová            A1274 Ringo Star 11             KA1334 Horse Academy Radimovice             MA047     0,00  56,36    0,00  56,50    0,00
     7  Lucie Krulichová          B2252 Gavora La Boheme          KE1046 JO La-Boheme Zduchovice              MB283     0,00  53,00    4,00  40,24    4,00
     8  Marie Hrudková            B2541 Sargo                     KB3175 JK Mělník                            MB024     0,00  58,27    4,00  46,95    4,00
     9  Petra Boháčová            C0994 Medunka 1                 KC1388 Jezdecká stáj Delta                  MC202     5,00  60,73    0,00  56,92    5,00
    10  Zdeňka Vávrová            B2490 Tajly                     KH2652 JO La-Boheme Zduchovice              MB283     6,00  67,51    0,00  42,57    6,00
    11  Dominika Řezníčková       B2549 Lira 1                    KB3103 JK Stará Boleslav                    MB074   908,00           0,00  54,27  908,00
    12  Petra Boháčová            C0994 Eliot 2                   KB2740 Jezdecká stáj Delta                  MC202     4,00  54,08  899,00         903,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -900 - pád jezdce; -905 - omyl na parkuru; -908 - trojí neposlušnost koně; -999 - vyloučen(a);