E&l1O
    928B1                                   Mělnický podzimní pony festival pořádaný JK Mělník ve dnech 28.-30.9.2006                             Strana 1/1
    30.9.2006                                               Výsledková listina č.16 - HANDYCAP
    PONY FESTIVAL "LP" ve skákání věkové kategorie 8-16 let na pony kategorie S, A a B. Dvoukolová soutěž, hodnocení dle čl. 273.3.3. Ceny věcné.
       Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Andrea Chaloupková (B0521),Štěpánka Bolardová (B0527);
       Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
                                  Lic.                            Lic.                                        Lic.       1. kolo        2. kolo    Součet
    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                                oddílu    Body   Čas     Body   Čas  bodů
    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ -----------------------------------  ------ ------- ------ ------- ------ -------
     1  Zdeňka Vávrová            B2490 Patrik 3                  KB3281 JO La-Boheme Zduchovice              MB283     0,00  57,59    0,00  45,07    0,00
     2  Lenka Vachutková          H2481 Top Deja vue              KH3042 Jezdecký oddíl Dubicko               MH023     0,00  59,28    0,00  46,55    0,00
     3  Marie Kovářová            V0180 Gabriela 1                KV0223 SS Starkon Nová Říše                 MV044     0,00  61,73    0,00  46,91    0,00
     4  Marie Kovářová            V0180 Latina 3                  KB2831 SS Starkon Nová Říše                 MV044     0,00  58,10    0,00  56,35    0,00
     5  Karolína Hájková          B2274 Tiffany 249               KD1556 JK Mělník                            MB024     0,00  60,04    4,00  58,17    4,00
     6  Nikola Ečerová            A1274 Mimosa 1                  KA1454 Horse Academy Radimovice             MA047     0,00  57,07    5,00  67,10    5,00
     7  Dominika Řezníčková       B2549 Lira 1                    KB3103 JK Stará Boleslav                    MB074     0,00  58,74    5,00  62,39    5,00
     8  Petra Boháčová            C0994 Eliot 2                   KB2740 Jezdecká stáj Delta                  MC202     1,00  72,40    9,00  78,76   10,00
     9  Ladislav Vachutka         H2762 Eros 1                    KH2266 Jezdecký oddíl Dubicko               MH023     4,00  52,42    4,00  49,40    8,00
    10  Jakub Šalek               H2909 Amálka 3                  KF2775 Dagmar Šalková - OXER                MH129     4,00  54,52    4,00  56,66    8,00
    11  Jiřina Pružinová          B2416 Corint 1                  KB3266 JK Mělník                            MB024     5,00  73,12    4,00  51,41    9,00
    12  Marie Hrudková            B2541 Sargo                     KB3175 JK Mělník                            MB024    11,00  82,12    0,00  55,10   11,00
    13  Tereza Baldinusová        E1259 Santa Fee                 KE1447 JK Farma Všemily                     ME168     4,00  60,43                   4,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -900 - pád jezdce; -905 - omyl na parkuru; -908 - trojí neposlušnost koně; -999 - vyloučen(a);