E&l1O
    928B1                                   Mělnický podzimní pony festival pořádaný JK Mělník ve dnech 28.-30.9.2006                             Strana 1/1
    30.9.2006                                               Výsledková listina č.18 - HANDYCAP
    PONY FESTIVAL "SP" ve skákání věkové kategorie 8-16 let na pony kategorie A a B. Dvoukolová soutěž, hodnocení dle čl. 273.3.3. Ceny věcné.
       Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Andrea Chaloupková (B0521),Štěpánka Bolardová (B0527);
       Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
                                  Lic.                            Lic.                                        Lic.       1. kolo        2. kolo    Součet
    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                                oddílu    Body   Čas     Body   Čas  bodů
    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ -----------------------------------  ------ ------- ------ ------- ------ -------
     1  Lenka Vachutková          H2481 Pegas 12                  KH2659 JO Dubicko a Úsovsko a.s.            MH023     0,00  60,52    0,00  50,34    0,00
     2  Anita Bačkovská           E1032 Marlow 1                  KF2395 JK Všemily                           ME124     0,00  58,28    0,00  51,80    0,00
     3  Tina Šalková              H2910 Gera 1                    KF2672 Dagmar Šalková - OXER                MH129     0,00  62,39    0,00  52,65    0,00
     4  Marie Kovářová            V0180 Gabriela 1                KV0223 SS Starkon Nová Říše                 MV044     0,00  64,40    0,00  62,01    0,00
     5  Marie Kovářová            V0180 Latina 3                  KB2831 SS Starkon Nová Říše                 MV044     0,00  60,97    0,00  67,55    0,00
     6  Michaela Hažmuková        D1338 E.T. - Loricus            KA1474 JK Heroutice                         MB067     0,00  58,61    4,00  52,37    4,00
     7  Lucie PŘikrylovÁ          H3008 EL PEGAS                  KE0783 Handicap klub Pamír                  MH204     4,00  62,70    0,00  60,14    4,00
     8  Karolína Hájková          B2274 Kristal                   KA1224 JK Mělník                            MB024     0,00  64,05    4,00  61,45    4,00
     9  Lucie Krulichová          B2252 Destiny La Boheme         KB3220 JO La-Boheme Zduchovice              MB283     5,00  73,62    0,00  57,28    5,00
    10  Karolína Hájková          B2274 Viki 3                    KB2568 JK Mělník                            MB024     5,00  67,22    2,00  76,73    7,00
    11  Ladislav Vachutka         H2762 Eros 1                    KH2266 Jezdecký oddíl Dubicko               MH023     6,00  86,91    4,00  70,48   10,00
    12  Jan Novák                 A1312 BANJO                     KA1430 JK TARPAN                            MA065     8,00  67,10   20,00 100,76   28,00
    13  Lucie PŘikrylovÁ          H3008 Mon Cherry                KA1093 Handicap klub Pamír                  MH204    12,00  64,60    0,00  63,05   12,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      Vysvětlivky: -899 - vzdal(a); -900 - pád jezdce; -905 - omyl na parkuru; -908 - trojí neposlušnost koně; -999 - vyloučen(a);